Pořádáme seminář se vzácným hostem Petrem Kubalou s celou rodinou

29.06.2013 09:00

Ekoškolka Dobroděj Vás zve na 2 semináře k uzavření školního roku a počátku prázdnin (času kdy jsou děti více v přírodě a více s rodiči)

 

První je věnován významu slov v každodenní komunikaci a druhý výchově v přírodě. Oba vede Petr Kubala, který se svou ženou hledal inspiraci na obě témata po celé Zemi až zakotvili u Kyjova, kde žijí se dvěma dětmi.

 

 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ SLOVA PRO VAŠE DĚTI

Poznat sílu slov a vědomě ji využívat v komunikaci se svými dětmi. Jak neubližovat dětem nevědomými myšlenkovými programy. Můžete proměnit svůj slovník. Můžete uvolnit svou tvořivost, svým snům dát váhu. Můžete tvořit vlastní rodinné/rodové příběhy, písně a říkadla. Na tomto semináři a pak každý den.

Čas semináře: 9:00 - 12:00

 

 

PŘÍRODNÍ VÝCHOVA DĚTÍ

v přírodě, o přírodě, pro přírodu, přírodou...

k čemu? proč a jak?

Petr a Zdenka si zvolili přírodní prostředí jako domov pro sebe i pro své děti, Jasmínku a Modřínka. Studovali zážitkovou pedagogiku a přírodní výchovu, vedli programy environmentální výchovy, osobnostně rozvojové kurzy. Poznali život ve Švédsku, Anglii, USA a Jižní Africe. Zabývali se různými pedagogickými systémy a sami si zvolili domácí škol(k)u v přirozeném, přírodním prostředí.

Podělí se s vámi o své zkušenosti. Poví vám proč, k čemu a jak a rádi zodpoví i vaše případné otázky. Semináře se zúčastní celá rodina.

Čas semináře: 13:00 – 16:00

 

 

 

HARMONOGRAM

  9:00-12:00 1. seminář: Nejkrásnější slova pro vaše děti

12:00-13:00 pauza na oběd*

13:00-16:00 2. seminář: Přírodní výchova dětí

*je možné objednat si oběd.

 

Po dohodě je možné zajistit hlídání dětí.

 
 
  • KDY: sobota 29. června 2013

  • KDE: Ekoškolka Dobroděj na Kaprálově mlýně

  • CENA: za 1 seminář: 250 Kč; za 2 semináře: 400 Kč

  • PŘIHLÁŠKA: akce@lmsdobrodej.cz; 602 372 897

 

 

 

O lektorovi: Mgr. Petr Kubala www.tralalamandala.cz , www.slovamenisvet.cz

Přispívá svým dílem do velkolepého koncertu života. Zajímá jej tvoření míru, množení lásky, objevování radosti a moudrosti a naplňování osobních příběhů lidí. Věří, že můžeme tvořit krásnější a harmoničtější svět v sobě i kolem nás. Pracuje jako lektor komunikace, týmové spolupráce a vedení lidí. Vede programy zážitkové pedagogiky a přírodní výchovy. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a spoluautorem CD „Jemné pohádky pro děti Země“.

 

 

Seminář je podporován Spolkem absolventů a přátel Masarykovy univerzity.